Medior Tester
FRD-2025/07810Opdrachtomschrijving
Het programma RijksZaak (DICTU) is op zoek naar een medior Tester om het projectteam te versterken. Je bent al jaren bekend met het test- en ontwikkelproces, en je komt zelf graag met verbeter voorstellen. Je hebt als tester een gezond wantrouwen richting de documentatie, ontwikkelaars en opleveringen. Je gaat actief opzoek naar informatie en duikt graag in de specificaties en de software om het systeem te begrijpen en de fouten eruit te halen. Je daagt de ontwikkelaars en het team uit om zo tot betere software te komen. We streven ernaar om zoveel mogelijk te automatiseren. Hiervoor gebruiken we Tosca. Jij hebt aantoonbare ervaring met testautomatisering en weet samen met de andere testers het testen naar een hoger niveau te brengen. Werkgebied is primair regio Zwolle. "
Achtergrond opdracht
Binnen het programma RijksZaak heeft men een standaard applicatiedienst voor zaakgericht werken ontwikkeld. De dienst is ontwikkeld op basis van de
producten Pega en Alfresco. Vanuit Zwolle opereert een centraal team (de 'Basisdienst') dat het casco systeem beheert en onderhoudt en middels diverse
implementatietrajecten worden aansluitingen gerealiseerd voor verschillende overheidsorganisaties (de 'Klantprojecten').
Eisen/wensen
- Minimaal 2 jaar Aantoonbare relevante testervaring
- Een afgeronde WO/HBO opleiding, in een relevante richting ( minimaal 2 jaar)
- Minimaal 2 jaar Kennis en ervaring met Agile/Scrum
- Minimaal 2 jaar Ervaring met Pega
- Testen Professional
- Tricentis Automation Specialist 2 Certificate
- TMap NEXT® Certified