Tester
FRD-2025/08097Opdrachtomschrijving
Als testanalist/kwaliteitsadviseur werk je aan de implementatie van een nieuw Enterprise Output Management Systeem (MKM2.0). Je migreert brievenstromen van de afdeling Innen en Betalen (IenB) naar de nieuwe voorziening, in nauwe samenwerking met het developmentteam en de business. Werkzaamheden: beoordelen van documentspecificaties, opstellen en uitvoeren van (document- en keten)testen, afstemmen van testresultaten met stakeholders, vormgeven van documenttesten met andere testers en coördineren van ketentesten.
Uren per week: 32-36 (voorkeur 36). Hoofdstandplaats: Walterbos, 7314 PS Apeldoorn.
Achtergrond opdracht
De afdeling Ontvangen en Mededelen (O&M) omvat alle applicaties die binnenkomende en uitgaandeinformatiestromen (papier én digitaal) van de
Belastingdienst verwerken en/of routeren. Populair gezegd is O&M de digitale postkamer van de bedrijfsprocessen bestaande uit Aangifte, Aanslag, Inning,
Gegevens, Douane en Toeslagen. Ten behoeve van de vele informatiestromen is er sprake van informatie-uitwisseling tussen diverse O&M applicaties
onderling, maar natuurlijk ook daarbuiten.
Met de realisatie van MKM2 (Multi Kanaal Mededelen) wordt het bestaande uitgaangde berichten landschap vervangen door een nieuwe voorziening die een snel, flexibel en betrouwbaar Outputmanagement oplossing biedt. Daarbij levert MKM2 een belangrijke voorwaarde voor de Belastingdienst om invulling te geven aan het verder digitaliseren van de interactie met burgers, bedrijven en intermediairs.
Eisen/wensen
- Dominante kennisgebieden: Testorganisatie en -uitvoering. Eisen: Gedegen kennis van testautomatisering bij voorkeur Robot Framework; ervaring met interfaces, ketenintegratie en gegevensuitwisseling; ervaring met opzetten en onderhouden van test pipelines; gedegen kennis van XML en XSD’s. Werk- en denkniveau: HBO. Ervaring: Senior tester met ervaring in testautomatisering (5 jaar).